تضمین کیفیت قطعات و تسریع در ارائه خدمات

بالابر آنلاین دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

قطعا یکی از دغدغه‌های مصرف کنندگان از خرید محصول، خدمات پس از فروش آن محصول می‌باشد، که این امر توسط بالابر آنلاین در نظر گرفته شده است و این مجموعه تمامی محصولات خود را یکسال گارانتی نموده و همچنین به مدت ده سال محصولات خود را پشتیبان خدمات پس از فروش می‌نمایید.
تیم سرویس نگهداری بالابر آنلاین نیز همچنین همواره آماده خدمت رسانی جهت رفع خرابی‌های احتمالی و سوالات فنی شما می‌باشند. شما می‌توانید درخواست خود را در خصوص اعلام خرابی بالابر در همین صفحه ثبت نموده و کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت نسبت به درخواست شما اقدامات لازم را اجرا می‌نمایند.

فرم اعلام خرابی محصولات

توسط لینک زیر شما به فرم درخواست خرابی محصولات هدایت خواهید شد و می‌توانید درخواست خرابی بالابر خود را ثبت نمایید و پس از آن در اسرع وقت کارشناسان پشتبانی ما با شما تماس خواهند گرفت.

فرم اعلام خرابی

فرم درخواست ارتقاء بالابر

محصولات بالابر آنلاین به نحوی طراحی گردیده است که تمامی قطعات قابل ارتقاء بوده و شما در صورت نیاز میتوانید با کلیک کردن بروی دکمه زیر و پر کردن فرم مربوطه درخواست ارتقاء بالابر خود را ثبت نمائید.

فرم ارتقاء

فرم ثبت انتقادات و پیشنهادات

با کلیک کردن بر روی دکمه زیر و انتقال به فرم انتقادات و پیشنهادت نظرات خود در خصوص عملکرد محصولات و پرسنل این سایت برای بهبود عملکرد بالابر آنلاین و ارائه خدمات بهتر با ما در میان بگذارید.

فرم انتقادات و پیشنهادات