به بالابر آنلاین خوش آمدید

بالابر آنلاین انتخاب مناسبی برای نیازهای بالابری تجاری و خانگی شماست.

درباره بالابر آنلاین: مجموعه بالابر آنلاین از سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرد و افتخار تولید بیش از ۲۰۰ دستگاه بالابر تاکنون داشته است، متخصصین آنلاین بالابر بر این باورند، کیفیت بالابرهای تولیدی در ایران با دانش فنی تولید نمی‌شود و ما بایستی بتوانیم محصولی با کیفیت به مصرف کنندگان داخلی تولید نمائیم. با این حال مجموعه بالابر آنلاین در تلاش است سایتی با عنوان بالابر آنلاین در اختیار کاربرهای ایرانی قرار دهد که بتوانند در آن به سادگی ثبت سفارش بالابر با کیفیت را انجام دهند.

در کنار امکان ثبت سفارش راحت از لحاظ ظاهری و فنی نیز متخصصین بالابر آنلاین تلاش کردند محصولی با ایمنی بالا و ظاهری مهندسی شده را تولید نمایند.

ما برای کمک به جابجایی عمودی شما اینجا هستیم

فروشگاه بالابر آنلاین

مدیران ما

مدیران مجموعه بالابر آنلاین از افراد با تجربه و خلاق در صنعت آسانسور و بالابر ایران می باشند.

میر محمد حسین زاده
میر محمد حسین زاده
میر محمد حسین زاده با بیش از یک دهه تجربه در تولید آسانسور های هیدرولیکی و سیستم های هیدرولیکی پیشرفته اعم از ماشین آلات و اتوماسیون های هیدرولیکی در این پرژه به عنوان طراح و موسس مجموعه بالابر آنلاین می باشد و ایشان با سابقه ای درخشان در مجموعه های آسانسوری مطرح ایران توانسته چهره شناخته شده در صنعت آسانسورهای هیدرولیکی باشد.
کامران یاوری
کامران یاوری
کامران یاوری درسال ۱۳۸۳ فعالیت خودرادرصنعت آسانسور و پله برقی درزمینه های طراحی، محاسبات، تولید و اجرای انواع آسانسورهای کششی باسرعت بالا و آسانسورهای هیدرولیک سنگین آغاز نموده است. ایشان در بالابر آنلاین به عنوان موسس و مدیریت فنی و اجرایی موجب دقت و کیفیت بالا در تولید و اجرا شده است و این امر رضایت مشتری ها را به همراه داشته است.

از فروشگاه ما دیدن کنید

فروشگاه آنلاین

سوالات متداول

سؤالات متداول در مورد شرکت