انواع بالابر 

امروزه در مکان‌های مختلف استفاده از بالابر رواج پیدا کرده است، انواع مختلفی از بالابر در بازار  وجود دارد از جمله بالابر ساختمانی، بالابر مغازه، بالابر منزل، بالابر‌هایی که در فروشگاه‌ها و کارخانه‌ها کاربرد دارند. بالابر‌ها باتوجه به عملکردی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند بالابرها را باتوجه به ظرفیت، ارتفاع و فشار که قرار است متحمل شود انتخاب می‌کنند.

 

بالابر فروشگاهی

یکی از انواع پر طرفدار و پرفروش بالابر، بالابر مغازه‌‌ای است. از بالابر مغازه برای حمل و جابه جا کردن کالا و افراد در بین طبقه‌های مختلف استفاده می‌کنند. این بالابر مغازه از نظر امنیت ضریب امنیتی بالایی دارد.

 

بالابر فروشگاهی هیدرولیکی

یکی از انواع بالابر مغازه بالابر هیدرولیکی است، بالابر هیدرولیکی با سیستم هیدرولیک کار می کند، مزیت این بالابر این است که به نسبت بالابر کششی از امنیت بالاتری برخوردار است، کیفیت و قدرت و امنیت بالای بالابر هیدرولیکی، باعث شده است که خریداران بیشتری این بالابر را انتخاب کنند. البته لازم به ذکر است که این بالابر از نظر قیمت نسبت به سایر بالابر‌ها گران‌تر است، در بالابر مغازه از شلنگ‌های انعطاف پذیر استفاده می‌شود همین امر باعث انعطاف پذیر بودن بالابر شده است، بالابر این امکان را می دهد که با اعمال یک نیروی ضعیف به نیروی بیشتر دست پیدا کنیم. برای نگهداری بهتر بار بر روی بالابر از شیر قفل کن‌های هیدرولیکی استفاده می‌شود.

 

 

مزایای بالابر هیدرولیکی مغازه

بالابر هیدرولیکی به علت مزیت های فراوانی که دارد نسبت به سایر بالابر‌ها برتری بیشتری دارد. مزیت های بالابر هیدرولیکی شامل:

  •  توانایی افزایش قدرت و نیرو در حین انتقال کالا
  •  بالابر هیدرولیکی از امنیت بالایی برخوردار است
  •  طراحی این بالابر ساده است و همچنین بسیار انعطاف پذیر است.
  •  بالابر هیدرولیکی دقت کنترل بالایی دارد.

 

کاربرد بالابر فروشگاهی

از بالابر مغازه برای حمل و جابه جایی در بین طبقات برای انواع کالا شامل: کتاب، مواد غذایی، ابزار آلات قطعات صنعتی، و کالاهای سنگین استفاده  می‌شود. همچنین برای جابه جا کردن  افراد در بین طبقات نیز کاربرد دارد.

 

نحوه ساخت بالابر مغازه

شما می توانید با وارد کردن اطلاعات محل نصب مورد نظر خود قیمت دقیق بالابر مورد نیازتان را محاسبه و در اسرع وقت سفارش گذاری نمایید. تولید بالابر توسط مجموعه بالابر آنلاین به مدت ۱۴ روز کاری زمان بر بوده و پس از اتمام ساخت در یک روز بالابر مورد نظر شما در محل نصب میگردد.

 

قیمت بالابر مغازه‌ ای

قیمت بالابر با توجه به ظرفیت، نوع برق، متراژ و … متفاوت می‌باشد که شما با توجه به این پارامترها می‌توانید بالابر خود را از طریق سایت انتخاب کنید تا قیمت آن نمایش داده شود.